Асистентом кафедри анестезіології та реаніматології В.В. Петриничем проведено майстер-клас з надання першої допомоги при утопленні та сонячному (тепловому) ударі.

опубліковано 20 черв. 2016 р., 02:45 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 19 жовт. 2016 р., 22:56 ]
 7-8 червня дирекцією коледжу БДМУ проведено збори батьків студентів 1-3 курсів спеціальностей «Сестринська справа» та «Фармація» (ОКР - молодший спеціаліст, на основі базової загальної середньої освіти) під головуванням заступника директора коледжу з виховної роботи, к.мед.н., доцента Оксани Анатоліївни Петринич.
У рамках зборів на виконання листа МОН України №1/9-253 від 19.05.2016 р. «Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на час літніх канікул» к.мед.н., асистентом кафедри анестезіології та реаніматології Володимиром Володимировичем Петриничем проведено майстер-клас з надання першої допомоги при утопленні та сонячному (тепловому) ударі. При цьому батькам була надана можливість провести штучне дихання та непрямий масаж серця на манекені.


Comments