Асистентом кафедри проведено профорієнтаційну роботу серед чернівецьких школярів

опубліковано 26 груд. 2016 р., 07:45 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 26 груд. 2016 р., 07:51 ]
28 листопада асистентом кафедри анестезіології та реаніматології Петром Кифяком проведено профорієнтаційну роз’яснювальну роботу серед учнів ЗНЗ №22 щодо можливостей та перспектив вступу до ВДНЗ БДМУ.

Учнів було ознайомлено з історією, здобутками та традиціями закладу, видатними особистостями та науковцями, які працювали та продовжують працювати в університеті. Акцентовано увагу на високе місце в рейтингу серед ВНЗ медичного спрямування. Також надано інформацію щодо розширення міжнародного співробітництва, участі в грантових проектах та іншою співпрацею із вітчизняними та закордонними ВНЗ.

Робота супроводжувалась демонстрацією рекламної інформації, а також проведенням наглядної роботи з надання невідкладної медичної допомоги із застосуванням манекену.

Серед слухачів виявлено бажаючих вступити до БДМУ. Проведено зустріч та роз`яснювальну роботу з батьками учнів, доведено інформацію про наявність підготовчих курсів із вступу до закладу, можливість дистанційної підготовки до ЗНО та наявність сайту для абітурієнтів. Також слухачів та їх батьків ознайомлено з умовами та можливістю отримання різних спеціальностей, а також запрошено на зустріч із професорсько-викладацьким складом БДМУ у рамках «Дня відкритих дверей».

Comments