Фахівці БДМУ взяли участь в Національному конгресі анестезіологів

опубліковано 26 жовт. 2021 р., 23:18 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎
21-23 жовтня представники кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ, разом із практикуючими лікарями області, мали нагоду відвідати VIII Національний конгрес анестезіологів України, що проходив у комбінованому режимі (офлайн та онлайн) у місті Київ.
Перше, що варто зазначити – це дотриманням усіх карантинних вимог: 100 % присутніх були вакциновані, наявність сертифікатів перевірялася при реєстрації та на вході у приміщення.
Окрім нової актуальної інформації, що звучала одночасно у 5 лекційних залах, в учасників Конгресу була можливість відвідати практичні майстер-класи, що проводилися в невеликих, попередньо зареєстрованих групах. Особливо актуальною у період пандемії Covid-19 була можливість вдосконалити свої навички у швидких протоколах УЗД легень, що дозволяє на практиці в короткий час та безпечно для пацієнта визначити динаміку його стану.
Окрім безпосереднього навчання, представники університету були делегатами та брали активну участь в обговоренні та прийнятті поправок до статуту Асоціації анестезіологів України.
Зокрема, було переобрано на наступні 5 років Президента Асоціації, ним повторно став професор Дубров Сергій Олександрович.
В останній день Конгресу більша частина уваги була приділена юридичним питанням констатації смерті мозку, що відкриває нові горизонти для активного розвитку трансплантології в Україні.
З новими знаннями, навичками та натхненням до роботи, учасники Конгресу повернулися додому, активно впроваджувати нові надбання у практичну діяльність.

Інформацію опублікував Володимир Петринич
Comments