Майстер-клас з анестезіології

опубліковано 5 черв. 2016 р., 06:34 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 5 черв. 2016 р., 06:45 ]
У Буковинському державному медичному університеті 6-8 квітня 2016 р. відбувся ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016.
Близько 1700 представників медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установУкраїни, Данії, Чехії, Польщі, Сербії, Болгарії, Йорданії, Ірану, Непалу, Нігерії, Гани, Бразилії, Румунії, Молдови, Грузії, Узбекистану взяли участь у конгресі.
Під час конгресу працювали пленарні і 35 секційних засідань з різноманітних напрямків теоретичної і практичної медицини, фармації, які включали доповіді з актуальних питань теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій.
Було проведено 18 воркшопів і практикумів українською та англійською мовами. Зокрема, у рамках конгресу BIMCO кафедрою анестезіології та реаніматології 7 квітня 2016 р. було проведено майстер-клас з анестезіології «Провідникові методи анестезії», який включав демонстрацію спінальної анестезії (операція наживо), епідуральної анестезії (операція наживо) та міні-лекцію на тему «Провідникові методи знеболення». Присутні на майстер-класі студенти та лікарі-інтерни високо оцінили рівень його проведеня, практичне значення, теоретичну цінність та пообіцяли завітати на черговий конгрес BIMCO.