Серцево-легенева реанімація: нові рекомендації Європейської ради з реанімації 2021

опубліковано 10 квіт. 2021 р., 05:10 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 10 квіт. 2021 р., 05:11 ]
8 квітня співробітники кафедри анестезіології та реаніматології прийняли участь у вебінарі "Серцево-легенева реанімація: нові рекомендації Європейської ради з реанімації 2021".
На вебінарі були представлені новітні рекомендації Європейської ради з реанімації (ERC), докладно викладені у ряді доповідей на минулому з'їзді ЕRC в Антверпенi 25-26 березня 2021 р., а також дізнались про Національну раду ERC в Українi, її цілі та задачі .
Спікерами вебінару виступили Андрій Варвинський (Лондон, Великобританія), MD, DA, DESA, FRCA; голова Екзаменаційного комітету Європейського товариства анестезіологів (ЕSA) та Віталій Крилюк (Київ, Україна) д.м.н., завідувач відділом підготовки інструкторів ДЗ "Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України"; медичний директор та голова координаційної ради ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги".

Відео YouTube

Інформацію опублікував Володимир Петринич

Comments