Співробітник кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ пройшов стажування в Іспанії

опубліковано 2 жовт. 2017 р., 07:55 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 3 жовт. 2017 р., 05:39 ]

Доцент кафедри анестезіології та реаніматології Анатолій Ковтун пройшов науково-педагогічне стажування у Барселоні (Іспанія) в ESEI International School Barcelona.

 

Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання стали основою програми стажування. Зокрема, були обговорені новітні методи навчання студентів, вимоги до публікацій наукових робіт у європейських наукових журналах.

Під час стажування Анатолій Іванович відвідав лекції та семінари у Барселонському університеті, заснованому ще у 1450р.

«Заняття проходять у постійному активному спілкуванні лектора з аудиторією. жваво, хоча відвідування лекцій, як і у більшості європейських вузів не обов’язкове, студенти можуть прослуховувати лекції онлайн і навіть задавати запитання лектору, знаходячись вдома чи у дворі університету (всі лекційні зали обладнані відповідною електронною технікою). Записи усіх лекцій зберігаються у електронному вигляді та за потреби студенти та усі бажаючі можуть переглянути їх. Викладачі, які виконують наукову роботу можуть брати творчу відпустку на рік або більше, причому виконання роботи може проводитися у будь-якму університеті світу, але по завершенню роботи дають детальний звіт та проводиться аналіз роботи керівниками навчального закладу,» – розповідає лікар-анестезіолог.

Як зазначає Анатолій Іванович, особливу увагу викладачі приділяють активним нестандартним креативним студентам, виокремлюють їх із основної маси студентів, залучають до виконання складних наукових досліджень, дають можливість самореалізуватися. Багаторічний європейський досвід підтвердив правильність такого підходу до підбору та підготовки молодих талановитих науковців, які в подальшому стають авангардом світової науки.


Інформація на сайті БДМУ

Comments