Студенти БДМУ гідно презентували університет на олімпіаді з симуляційної медицини

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 05:36 Петринич Володимир Володимирович ‎(БДМУ, Чернівці)‎
Упродовж 28-30 вересня студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з симуляційної медицини.

 Змагання проходили на базі НОК «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Студенти БДМУ: Ванат В.Я, 24 гр. VI курсу, Кидановський І.О. 17 гр. VI курсу, Коваленко І.Ю. 24 гр. VI курсу, Кронда Ю.О. 15 гр. VI курсу (керівник групи Андрущак А.В. асистент кафедри анестезіології та реаніматології, завідувач кафедри, професор Коновчук В.М.) за сприяння Центру ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (заступник директора Паушак С.Т.), досягли успіху на І олімпіаді з стимуляційної медицини з міжнародною участю, де отримали кубок за перемогу у фаховому конкурсі, ставши найкращими у наданні невідкладної допомоги постраждалому при утопленні.

Окрім змагань, учасники мали можливість ознайомитись з останніми технологіями і здобутками європейської медицини в галузі невідкладної допомоги, прийняти участь у роботі майстер-класів за технологіями європейських рекомендацій.

Інформація на сайті БДМУ

Comments